<< powrót na stronę główną dziś jest: 19.06.2024 r.  
 


28.04.2007 - Dębica podpisała z Mielcem umowę o współpracy
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Warsztaty breakdance
20-07-2011

Jeszcze do najbliższego piątku można zapisywać się na letnie warsztaty breakdance prowadzone prze Bboya Solnika, czyli Łukasza Salnikowa, tancerza Rzeszowskiej grupy streetdance Pandora Crew! Zajęcia odbywać się będą od 25 do 28 lipca w Domu Kultury Śnieżka.

Jesteś zajawkowiczem sztuki ulicy? Chcesz dowiedzieć się trochę o hip hopie? Jeśli tak, to skorzystaj z warsztatów breakdance z dawką wiedzy na temat tego tańca, a także podstawami z innych stylów tańca ulicznego. Warsztaty kierowane są do osób początkujących, które chcą spróbować i niekoniecznie miały z tym wcześniej styczność, jak i tych, którzy chcą rozwijać swój styl tańca. Organizatorzy twierdzą, że chcą przełamać stereotypy, bowiem taniec nie ma ograniczeń. Twierdzą, że dziewczyny, które sądzą, że breakdance nie jest dla nich, są w błędzie. Dla kobiet organizatorzy przewidują inną wersję warsztatów, wcale nie łatwiejszą. Zapewniają dobrą zabawę i luz oraz zachęcają wszystkich do odejścia od komputera

 

Warsztaty poprowadzi Bboy Solnik - Łukasz Salnikow, tancerz rzeszowskiej grupy streetdance Pandora Crew. Zapisy i wpłaty do 23 lipca. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 14 670 31 67 oraz 507 190 187. Ilość miejsc ograniczona.

 


 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej