<< powrót na stronę główną dziś jest: 23.07.2024 r.  
 


14.01.2009 - Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Pielęgnacyjny
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Illuminandi kręci teledysk
30-03-2011

Zespół Illuminandi przymierza się do realizacji teledysku, który promować będzie najnowszy album grupy zatytułowany „In Via". Płyta ukazała się w czerwcu 2010 r. nakładem warszawskiej wytwórni Ars Mundi i jest dostępna na terenie całego kraju m.in. w sieci salonów Empik. Muzycy potrzebują jednak wsparcia finansowego.

W budżecie Miejskiego Ośrodka Kultury  nie ma pieniędzy na realizację tego typu działań, jednak MOK zwraca się do wszystkich chcących wspomóc dębickich muzyków o wpłaty na konto MOK, koniecznie z dopiskiem Illuminandi.

 

Dębicki zespół działa na rynku muzycznym od wielu lat i ma na koncie sporo sukcesów, od kilku lat promuje Dębicę w kraju i na arenie międzynarodowej. Liczne koncerty w Polsce i Europie (Szwajcaria, Holandia, Ukraina, Czechy, Niemcy), trzy wydawnictwa płytowe, pochlebne recenzje w branżowej prasie, nagrody publiczności oraz prezentacje w ogólnopolskich rozgłośniach radiowych.

 

Teledysk do utworu „W drodze" zrealizowany zostanie przez firmę Raphael Lumier z Poznania, mająca na koncie współpracę m.in. z grupa Lombard. Zdjęcia zaplanowano pośród lokalnego krajobrazu, klip ma ukazywać piękno naszego regionu. W produkcję zaangażowały się także działającą od kilku lat w Dębicy grupa tancerzy ognia Draconica oraz członkowie drużyny wojów „Czarny Sokół".

 

Realizacja wideoklipu wymaga jednak wsparcia. Chętnych pomóc muzykom prosimy o wpłaty na konto bankowe MOK: 32 1240 4807 1111 0000 5535 4448 z dopiskiem: „Illuminandi”. Więcej informacji o zespole: www.illuminandi.kdm.pl, www.myspace.com/illuminandi, iiluminandi@tlen.pl. Management: Mariusz Bachurski, tel. +48 504 681 911, illuminandi.management@gmail.com 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej