<< powrót na stronę główną dziś jest: 25.07.2024 r.  
 


21.09.2007 - Komisja Rodziny zorganizowała spotkanie w sprawie bezpieczeństwa
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Dębiczanie powitali Nowy Rok
01-01-2011

Tańce, dobra zabawa i kilkunastominutowy pokaz sztucznych ogni towarzyszyły dębiczanom, którzy postanowili powitać Nowy Rok podczas wspólnej zabawy na płycie Rynku.

Przed północą bawiących się pod gołym niebem mieszkańców zagrzewał przebojami zespół „Abba My Music". Przeboje Abby sprawiły, że dębicki Rynek stał się dla wielu par parkietem tanecznym. Przed północą na scenie muszli koncertowej pojawili się: burmistrz Paweł Wolicki z zastępcą Mariuszem Trojanem, radni miejscy oraz poseł RP Jan Warzecha, którzy przybyli wraz z małżonkami.

Burmistrz Paweł Wolicki przyznał, że tak jak wielu dębiczan, uważa 2010 rok za trudny, pełen przykrych wydarzeń.

- Wszystkimi nami wstrząsnęła tragedia w Smoleńsku – powiedział Paweł Wolicki. – Miasto dotknięte zostało dwa razy klęską powodzi, mimo, że nie w takich rozmiarach jak inne miejscowości, to jednak dla wielu rodzin z Dębicy był to wielki dramat. Życzę wszystkim, by 2011 rok był spokojniejszy i szczęśliwszy.

Życzenia złożył mieszkańcom również poseł Jan Warzecha. Po kilkunastominutowym pokazie fajerwerków dębiczanie spędzili w towarzystwie grupy „Combo", która grała znane hity muzyki rozrywkowej. Zabawa zakończyła się o godz. 1.00

 


 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej