<< powrót na stronę główną dziś jest: 23.07.2024 r.  
 


27.10.2009 - Przedsiębiorcy szkolą się w Urzędzie
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Dzień Otwarty Szkoły
24-03-2010

Nauczyciele, uczniowie i rodzice ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy, 20 marca br. (w sobotę), tradycyjnie już zorganizowali Dzień Otwarty połączony z zapisami dzieci do klas pierwszych i klasy zerowej. Była to okazja, aby zapoznać się bliżej z ofertą placówki, znajdującej się przy ulicy Ogrodowej 22.

Szkolne korytarze zapełniły się ciekawymi wystawami i ekspozycjami prac uczniów. Zwiedzający mogli podziwiać osiągnięcia sportowe drużyn szkolnych oglądając liczne puchary, medale i dyplomy oraz kolekcję kronik SP2. Goście zajrzeli do kolorowych sal lekcyjnych, przestronnej świetlicy i stołówki, biblioteki, sali gimnastyki korekcyjnej oraz pracowni komputerowych. Mogli także odpocząć w zaimprowizowanej kawiarence i porozmawiać z nauczycielami.

Dla przyszłych uczniów teatrzyk szkolny „Czarny kot” zaprezentował przedstawienie pt. „Ananasy z naszej klasy”, a zespół taneczny „Uśmiech” wystąpił z ognistym rock-and- rollem, zabawną cha-chą i skoczną polką. Dużym powodzeniem cieszyły się zajęcia plastyczne, podczas których dzieci miały okazję wykonać z różnych materiałów wielkanocne ozdoby.

Na zakończenie Dnia Otwartego, każde dziecko dostało w prezencie kolorowy balonik i koszyczek pełen  niespodzianek. „Dwójka” jest cały czas otwarta  dla nowych uczniów. Pracownie wyposażone są w nowoczesne pomoce dydaktyczne, zajęcia prowadzi wykwalifikowana i doświadczona kadra, zaś w szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Każde dziecko znajdzie tu miejsce dla siebie.

 


 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej