<< powrót na stronę główną dziś jest: 25.07.2024 r.  
 


04.05.2010 - Muzycznie i patriotycznie
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Finałowy Turniej o Klubowe Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych
06-07-2009

W Dębicy i Ropczycach od 7 do 11 lipca rozegrany zostanie Finałowy Turniej o Klubowe Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych. Na boisku o Mistrzostwo Polski rywalizować będą najlepsze młodzieżowe drużyny w kraju. Zawodnicy to chłopcy urodzeni w latach 1992 (B-1) i 1993 (B-2).

Komitet Honorowy Mistrzostw tworzą: Grzegorz Lato -  Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Paweł Wolicki – Burmistrz Dębicy, Bolesław Bujak – Burmistrz Ropczyc, Kazimierz Greń – Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Finałowe mecze odbędą się w od 7 lipca do 11 lipca na następujących stadionach: 1 i 2 dzień  stadiony klubów Wisłoka Dębica i Błękitni Ropczyce, 3 dzień stadiony klubów Wisłoka Dębica, Igloopol Dębica. Zawodnicy do Dębicy przyjadą już 6 lipca br. (poniedziałek). Uroczyste otwarcie turnieju odbędzie się 7 lipca br. (wtorek) o godz. 11.00 na stadionie miejskim przy ul. Piłsudskiego, gdzie o godz.  12.00 odbędzie się mecz Lech Poznań - MKS Cracovia Kraków.  O godz. 16.30 rozegrany zostanie mecz  Legia Warszawa - MOPS Jagiellonie Białystok na stadionie miejskim  Błękitni Ropczyce.  Dzień później,  8 lipca br. (środa) zawodnicy będą mogli skorzystać z krytej pływalni w Dębicy i zwiedzą miasto. 9 lipca br. (czwartek) o godz. 11 rozegrany zostanie mecz MKS Cracovia Kraków - MOPS Jagiellonia Białystok na stadionie miejskim w Ropczycach, zaś o godz. 16.30 mecz Lech Poznań - Legia Warszawa na stadionie miejskim przy ul. Piłsudskiego w Dębicy. Kolejny dzień, 10 lipca br. (piątek) zawodnicy spędzą zwiedzając okolice, m.in. panoramę Dębicy z wieży widokowej w Głobikowej i ośrodek wypoczynkowy w Kamionce. 11 lipca br. o godz. 10.30 rozegrany zostanie mecz Legia Warszawa - Cracovia Kraków na stadionie miejskim przy ul. Parkowej w Dębicy oraz w tym samym czasie mecz MOPS Jagiellonia Białystok - Lech Poznań na stadionie miejskim przy ul. Piłsudskiego. Na tym stadionie o godz.  13.00 odbędzie się uroczyste zakończenie Mistrzostw i wręczenie pucharów, medali i nagród. O godz.  13.30 przewidziano konferencję prasową. Organizatorami Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych są: Polski Związek Piłki Nożnej, Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, Urząd Miasta w Dębicy, Urząd Miasta i Gminy Ropczyce, Wisłoka Dębica, Błękitni Ropczyce, Igloopol Dębica, Podokręg Piłki Nożnej w Dębicy.

 


 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej