<< powrót na stronę główną dziś jest: 25.06.2024 r.  
 


11.08.2008 - Muzyczne wieczory
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Otwarto Galerię Dębicką
31-03-2007

Pierwszą w mieście galerię handlową z 54 butikami, restauracją, hipermarketem Carrefour otwarto 30 marca przy ul. Ks. Nosala. Galeria Dębicka ma 12 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Burmistrz Paweł Wolicki uczestniczył wraz z właścicielami i najemcami obiektu. Na otwarciu centrum obecni byli także radni miejscy obecnej i poprzedniej kadencji.

Na inaugurację działalności Galerii Dębickiej przybyło 350 gości, w tym właściciele firmy Lokum, która wybudowała to nowoczesne, dwupiętrowe centrum handlowe. Jarosław Wasiłek, prezes spółki liczy, że klienci nie tylko będą zadowoleni z udanych zakupów ale miło spędzą czas w Galerii.

Burmistrz Paweł Wolicki podkreślił podczas otwarcia obiektu, że najbardziej cieszą go nowe miejsca pracy, jakie powstały w Dębicy, dzięki tej inwestycji. Tylko sklep Carrefour zatrudnia 120 osób. Burmistrz Wyraził nadzieję, że zadowoleni będą zarówno klienci sklepów, jak i ich właściciele. Podobne życzenia złożył ks. prałat Józef Leśniowski, który poświęcił Galerię. Ks. Leśniowski pochwalił wykonawców, że budowa nigdy nie odbywała się w niedzielę. Budowa Galerii Dębickiej trwała osiem miesięcy.


Goście Galerii Dębickiej byli pod wrażeniem inwestycji


Uroczyste przecięcie wstęgi Fot. Tomasz Rowiński


Zwiedzający cieszyli oko stołem z poczęstunkami przygotowanymi przez Bogdana Filipka


Toast za pomyślność inwestycji


Władze miasta cieszą się z utworzonych nowych miejsc pracy


W Galerii Dębickiej sklep Gracja otworzyli Renata i Zbigniew Nosalowie

Powyższe działania dotyczą Programu dla Dębicy:

  • Organizowanie spotkań przedsiębiorców z zarządem miasta w celu wymiany doświadczeń oraz stałego usprawniania pracy urzędu w tym zakresie


 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej