<< powrót na stronę główną dziś jest: 25.07.2024 r.  
 


01.09.2008 - Zabawa z Firmą Oponiarską
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Miasto kontra Sejmik Wojewódzki
02-07-2008

Drużyna piłkarska z Urzędu Miejskiego wygrała 5 do 3 z reprezentacją Sejmiku Wojewódzkiego. Mecz został rozegrany na stadionie piłkarskim przy ul. Kościuszki.

Radni Sejmiku podczas sesji wyjazdowej w Dębicy rozmawiali o problemach i najważniejszych potrzebach naszego miasta. Po całym dniu obrad przedstawiciele Sejmiku postanowili się zrelaksować na sportowo i rozegrać mecz z radnymi Dębicy. Nasza drużyna wspomagana była przez radnych powiatu dębickiego i ropczycko – sędziszowskiego. Kapitanem drużyny dębicko – ropczyckiej był Mariusz Trojan – zastępca burmistrza Dębicy.
 
- Mecz między samorządami naszego miasta i województwa to bardzo dobra inicjatywa przewodniczącego Sejmiku Wojewódzkiego. Po długim dniu obrad radni przystąpili do sportowej rywalizacji – mówi Mariusz Trojan i zapewnia, że drużyna miejska w takim składzie grała po raz pierwszy.
 
Pierwszą bramkę dla Miasta, strzelił Zbigniew Chmura – Naczelnik Wydziału Promocji. Kolejne: Mariusz Trojan, Łukasz Pilch i Marcin Magiera (obaj z Starostwa Powiatowego) oraz Waldemar Puzio z MOSiR. Wśród kibiców na trybunach nie zabrakło burmistrza Dębicy – Pawła Wolickiego, sekretarza Miasta – Jana Warzechy, przedstawicieli Sejmiku Wojewódzkiego. Wszyscy dopingowali swoich zawodników do walki.

 


 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej