<< powrót na stronę główną dziś jest: 26.02.2024 r.  
 


20.12.2011 - Sześcioro „zakładowych malarzy” w Galerii MOK
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

VII edycja Jarmarków Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembickiej Giełdy Staroci” w Dębicy – fotoreportaż.
15-10-2013

VII edycja Jarmarków Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembickiej Giełdy Staroci” w Dębicy za nami. W ostatnią sobotę 12 października dębicki Rynek, pod szyldem powrotu do dawnej tradycji jarmarków, kolejny raz stał się miejscem handlu, śpiewu, tańca oraz gier i zabaw dla najmłodszych.

 Korzystając z okazji, Zastępca Burmistrza Jerzy Gągała jako pomysłodawca i koordynator obu wydarzeń, w imieniu własnym oraz władz samorządowych miasta, składa serdeczne podziękowania wszystkim dębiczanom oraz odwiedzającym w tym czasie Rynek za wspólną obecność i zabawę. Szczególne  słowa uznania  kieruje do zespołów,  śpiewaków i tancerzy, którzy towarzyszyli każdej edycji Jarmarków i Giełdy Staroci. Podziękowania należą  się również wszystkim wystawiennikom artystom, kolekcjonerom i pasjonatom, którzy i tym razem swoją liczną  obecnością, stworzyli  niebywałą imprezę handlową, przyciągając  nowych sprzedających i szeroką rzeszę kupujących. 

Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Dębicy na dziewięciodniowy Jarmark Bożonarodzeniowy,

który odbędzie  się w dniach od 14 do 22 grudnia 2013r.

Rezerwację miejsc na sobotnie i niedzielne edycje można już dokonywać u organizatora:

Urząd Miejski w Dębicy  tel. 14 68 38 104 oraz mail:  jerzy.gagala@umdebica.pl

 

Wszystkie informacje dotyczące  zapowiadanego Jarmarku Bożonarodzeniowego  będą publikowane na www.debica.pl oraz na naszym profilu, na portalu Facebook pod adresem: www.facebook.com/jarmarki.debickie

 

 

art.+foto MR

 

  
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej