<< powrót na stronę główną dziś jest: 24.07.2024 r.  
 


03.09.2010 - Nauka rozpoczęta
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Konkurs na utrzymanie zieleni miejskiej rozstrzygnięty! + foto
13-03-2013

W dniu 12.03.2013r. w Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy nastąpiło wręczenie nagród uczestnikom konkursu na: Opracowanie projektu zagospodarowania istniejących, wydzielonych terenów zieleni miejskiej w Dębicy wraz z utrzymaniem i pielęgnacją przez okres 2 lat, którego organizatorem była Gmina Miasto Dębica. Pomysłodawcą i inicjatorem przedsięwzięcia jest Jerzy Gągała zastępca burmistrza miasta Dębicy, który również dokonał uroczystego wręczenia nagród laureatom konkursu.

Do konkursu na opracowanie niniejszego projektu przystąpiły trzy firmy, które spełniły wszystkie wymagania zawarte w regulaminie konkursu. Sąd Konkursowy w składzie: Danuta Malczak przewodnicząca, Agnieszka Kurek vice-przewodnicząca, Agnieszka Solecka członek, przyznał:

I nagrodę  dla Zakład Usług Miejskich Sp. z o.o. w Dębicy.  Laureat I nagrody   zostanie  również zaproszony do udziału w procedurze udzielenia zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki na opracowanie dokumentacji, wykonanie i utrzymywanie zieleni przez okres 2 lat,

II nagrodę  dla  ŚLUSARSTWO Produkcja- Handel-Usługi Władysław Radzik Straszęcin,

III nagrodę dla GARDEN CONCEPT  Architekci Krajobrazu  W. Januszczyk, P. Szkotuł Sp. J. z Lublina.

 

W opinii  sądu konkursowego, wszystkie przedstawione prace zasłużyły na uznanie. Każda z nich posiadała własne wizje doprowadzające do poprawy wizerunku miasta. Ocena poszczególnych prac była o tyle trudna, że w każdej z nich, były takie miejsca, które budziły największy zachwyt. Należy przyznać, że wszystkie przedłożone prace w swoich koncepcjach z dużą uwagą podeszły do wymagań, które przedstawiono przez Zamawiającego.

 

Wystawę prac złożonych w konkursie będzie można podziwiać w Galerii MOK w Dębicy do 07 kwietnia 2013r.

 

art + foto MR


I nagroda autor projektu Zakład Usług Miejskich Sp. z o.o. w Dębicy


II nagroda autor projektu ŚLUSARSTWO Produkcja- Handel-Usługi Władysław Radzik Straszęcin


III nagroda autor projektu GARDEN CONCEPT Architekci Krajobrazu W. Januszczyk, P. Szkotuł Sp. J. w Lublinie 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej