<< powrót na stronę główną dziś jest: 24.07.2024 r.  
 


27.01.2010 - Życzenia dla wszystkich dębiczan
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Dębica biega
17-01-2011

W biegu wokół Dębicy uczestniczyło 20 osób. Waldemar Puzio, prezes Klubu Biegacza „Maratończyk Dębica” oraz główny organizator biegu, cieszy się, że akcja biegania spotkała się z tak dużym zainteresowaniem.

Tylko trzy osoby zdecydowały się na łagodniejszą trasę, która liczyła 11 km i wiodła po płaskim terenie, a prowadziła z Rynku, ul. Kościuszki w kierunku WUCH- u i z powrotem. Pozostali zdecydowali się na trasę trudniejszą, po górzystym terenie, liczącą 14 km do Gumnisk i z powrotem.

- Cieszę się, że udało się rozpropagować tą dyscyplinę sportową wśród mieszkańców Dębicy – mówi Waldemar Puzio. - Uczestnicy biegu chcą ponownie wziąć udział w podobnym przedsięwzięciu, kolejny bieg okolicami Dębicy organizujemy w najbliższą niedzielę 23 stycznia br.

Start w Rynku o godz. 12.00. Szczegóły trasy zostaną podane na miejscu. W niedzielę, 13 lutego br. odbędzie się "Bieg walentynkowy". Organizatorzy zapraszają do biegu wszystkie zakochane pary. Nie jest to jednak wymóg uczestnictwa. O szczegółach Klub Biegacza „Maratończyk Dębica” poinformuje mieszkańców w późniejszym terminie.  
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej