<< powrót na stronę główną dziś jest: 18.06.2026 r.  
 


31.03.2011 - Barwny świat przedszkolaków
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Przedszkolaki sióstr służebniczek w MOPS
21-12-2010

Z życzenia świątecznymi i noworocznymi pojawiły się w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przedszkolaki z placówki prowadzonej przez siostry służebniczki dębickie. Razem z przedszkolakami przyszły z życzeniami także ich opiekunki.

Przedszkole przy ulicy Krakowskiej działa już 10 lat i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem rodziców oraz dobrą opinią wśród dębiczan. MOPS współpracuje z popularną ochronką. (aj)


Fot. Andrzej Janiec



 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej