<< powrót na stronę główną dziś jest: 24.07.2024 r.  
 


30.08.2010 - Igloopolanie zawojowali Belgię
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Ferie przy stole bilardowym
23-02-2010

W klubie bilardowym Pino w Dębicy od 17 do 19 lutego br., podczas ferii zimowych, odbyły się warsztaty bilardowe, w których udział wzięła młodzież ze szkół Gminy Dębica, miasta Dębica oraz z Ośrodka dla Niesłyszących z Krakowa. Pierwsze dwa dni były zajęciami szkoleniowymi pod okiem instruktorów: Andrzeja Siejko z Krakowa i Roberta Ochał z Dębicy. Drugi dzień szkolenia zakończył się ogniskiem oraz kuligiem, który był zorganizowany w Głobikowej.

Inauguracja Podkarpackiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej 2010 rozpoczęła się turniejem w odmianę „8bil”. W turnieju rywalizowało 92 zawodniczek i zawodników (72 chłopców i 20 dziewcząt) reprezentujących kluby tj.: MLUKS „Viator” Podgrodzie,  UKS „Orlęta” Pustynia, UKS Paszczyna, UKS Głobikowa, Pino-Ventor Dębica, Świetlica Socjoterapełtyczna „Zgrana Paka” Dębica oraz zaproszone drużyny YMCA Kraków, UKS „317” Kraków i UKS „Jedynka” Gorlice. Organizatorem turnieju byli Piotr Kędzior oraz Robert Ochał. Patronat nad organizacją Podkarpackiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej objął Stanisław Rokosz, wójt gminy Dębica.

Wyniki rywalizacji w kategorii dziewcząt i chłopców:

I miejsce - Dominika Chmielowska – MLUKS Viator Podgrodzie

II miejsce - Magdalena Krok – YMCA Kraków

III miejsce - Justyna Nalepa – MLUKS Viator Podgrodzie

III miejsce - Sylwia Ząbek – Pino-Ventor Dębica

I miejsce - Sebastian Tabor - Pino-Ventor Dębica

II miejsce Maciej Kania - UKS Orlęta Pustynia

III miejsce Jan Gawle - MLUKS Viator Podgrodzie

III miejsce Jakub Urbański - UKS Orlęta Pustynia

Nad sprawnym przeprowadzeniem turnieju czuwali: sędzia główny Robert Ochał oraz sędziowie Renata Jezioro i Roman Mazur, za multimedialne prowadzenie krzyżówek oraz klasyfikacji  zawodników i drużyn w PMLB odpowiedzialny był Marcin Wójciak.

 

 


 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej