<< powrót na stronę główną dziś jest: 26.05.2024 r.  
 


15.09.2014 - Konkurs p.n. „Jarmark- Rynek Dębicy w 2100r.” rozstrzygnięty - fotoreportaż
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Spotkanie z emerytami MOPS
08-01-2010

Początek roku był doskonałą okazją do spotkania się kadry kierowniczej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy z byłymi pracownikami tej placówki. Pomysł takich spotkań jest autorstwa byłego kierownika ośrodka pomocy społecznej Franciszka Chlebusia. Obecne spotkanie było już drugim z kolei. Odbyło się w otwartym dwa tygodnie temu Domu Seniora przy ulicy Rzeszowskiej 15.

W spotkaniu uczestniczyli byli dyrektorzy MOPS: Franciszek Chlebuś, Maria Kostyra i Kazimierz Ćwik oraz byli pracownicy placówki: Teresa Żyła Opalińska, Emilia Sikora, Barbara Skarbek i Krystyna Mazur. Razem z nimi wspominali minione lata wspólnej pracy w opiece społecznej m.in. Marzena Socha, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Renata Plizga, Stanisława Drobot, Halina Cholewa, Marta Skórska i inni.

- Bardzo żałuję, że z powodu choroby nie mogłam uczestniczyć w tym spotkaniu – mówi Małgorzata Kędzior, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy. – Cieszę się z tego, że nasi emeryci utrzymują z nami na bieżąco kontakt i spotykamy się z nimi także przy innych okazjach. Każdy z nich zostawił w naszym ośrodku cząstkę swojej pracy. Pamiętamy o tym i doceniamy ich pracę.

Zebrani na spotkaniu obejrzeli Dom Seniora i interesowali się jego pracą. Każdy z emerytów otrzymał drobny upominek. Wspólny opłatek, życzenia i wspomnienia sprzed lat wypełniły resztę tego sympatycznego spotkania.(aj)


Fot. Andrzej Janiec

 


 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej