<< powrót na stronę główną dziś jest: 22.03.2023 r.  
 


14.06.2011 - Teraz Dębica
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Dzień Otwarty w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dębicy
17-12-2014

Już 10 stycznia 2015 roku odbędzie się kolejny Dzień Otwarty w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dębicy. Odwiedzający tego dnia obiekty MOSIR będą mieli możliwość skorzystania z lodowiska oraz basenu w cenie 1 zł za pierwsze 70 minut pobytu.

„Dzień Otwarty to świetna okazja dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a także całych rodzin do wspólnego spędzenia czasu na obiektach sportowych. Specjalnie na tę okazję przygotowane pokazy z pewnością umilą odwiedzającym czas i zachęcą to częstszego korzystania z lodowiska czy basenu” – mówi Robert Mazur, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy.
Podczas Dnia Otwartego wszyscy, którzy odwiedzą obiekty MOSiR będą mieli okazję obejrzeć przygotowany specjalnie na tę okoliczność przez Uczniowski Klub Jazdy Figurowej na Lodzie występ taneczny. W części basenowej odbędzie się natomiast pokaz nurkowania. 
Jednak to nie wszystkie atrakcje przygotowywane przez MOSiR.
Klub Maratończyka planuje z początkiem nowego roku otworzenie trzech tras biegowych, które znajdować się będą na obrzeżach Dębicy. „Trasy te mają być wytyczone m.in. na terenie osiedli Budzisz i Wolica. Stosowne dokumenty zostały już złożone do Nadleśnictwa Dębica w celu oznakowania tras” – dodaje Robert Mazur.
Informacje dotyczące Dnia Otwartego oraz utworzeniu tras biegowych zamieszczone zostaną  na stronie internetowej MOSiR-u. 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej