<< powrót na stronę główną dziś jest: 2.10.2023 r.  
 


27.10.2010 - Dyżurowali w ZUS
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Jarmark Bożonarodzeniowy w Dębicy, Rynek Miasta, 9 dni od 14-22 grudnia
21-10-2013

Zastępca Burmistrza Miasta Dębicy Jerzy Gągała serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do Dębicy na dziewięciodniowy Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w dniach od 14 do 22 grudnia br. Organizacja Jarmarku planowana jest w centralnej części miasta na dębickim Rynku a organizatorem wydarzenia jest Urząd Miejski w Dębicy.

W związku z tym, Miasto Dębica  zaprasza do udziału w planowanej imprezie handlowej:   rękodzielników, artystów oraz handlowców, wytwórców  artykułów  spożywczych, wyrobów garmażeryjnych i gastronomicznych, hodowców karpi, drzewek iglastych, kwiatów na świąteczne stoły itp.  Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego,  organizator dopuszcza do sprzedaży wyłącznie asortyment o charakterze świątecznym.

Miasto ze swej strony zapewni zadaszony namiotu handlowy  o pow. 200m2  oraz miejsca do ustawiania własnych stanowisk według indywidualnych aranżacji wystawców, zaplecze sanitarne oraz świąteczny program artystyczny w wybrane dni przy bożonarodzeniowej choince i szopce. 

Organizator informuje, iż ilość stanowisk pod zadaszeniem  jest ograniczona dlatego też wprowadza się  wcześniejszą ich rezerwację.

Rezerwacji można dokonywać:  bezpośrednio u organizatora - Urząd Miejski w Dębicy ul. Ratuszowa 2 pok. 39 lub telefonicznie - 14 68 38 104 oraz e-mail:  jerzy.gagala@umdebica.pl.

Osoby deklarujące uczestnictwo w Jarmarku Bożonarodzeniowym  przez wszystkie 9 dni (tj. od 14 - 22 grudnia) oraz w obie sobotnio – niedzielne edycje (tj. 14- 15 i 21 - 22 grudnia) korzystają z pierwszeństwa rezerwacji stanowisk pod zadaszeniem.

Handlowcy będą zobowiązani do uiszczenia opłaty targowej, zgodnie ze stawkami obowiązującymi na terenie miasta Dębicy w wysokości  2,5 zł/m2 .

art.MR

 

 

Wszystkie informacje dotyczące  planowanego jarmarku będą publikowane na www.debica.pl oraz na naszym profilu, na portalu Facebook pod adresem: www.facebook.com/jarmarki.debickie

 

  
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej