<< powrót na stronę główną dziś jest: 1.10.2023 r.  
 


08.09.2014 - Stypendia Burmistrza Miasta Dębicy wręczone
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Inwestycje miejskie + foto
25-07-2013

Z-ca Burmistrza miasta Dębicy Jerzy Gągała jako osoba odpowiedzialna za inwestycje miejskie informuje, iż zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dobiegły końca prowadzone od 1 lipca br. prace rozbiórkowe, budynku położonego przy ul. Kościuszki. Konieczność podjętych prac podyktowana była usytuowaniem obiektu, którego położenie utrudniało realizację planów Starostwa Powiatowego w Dębicy dot. rozbudowy skrzyżowania ulic: Kościuszki – Krakowskiej – Strażackiej.

Zakończona została również budowa chodnika przy ul. Jana III Sobieskiego wraz z miejscami parkingowymi na długości od ul. Targowej do ul. Czarnieckiego.

Na przełomie sierpnia i września br. zostaną rozpoczęte na terenie naszego miasta dalsze inwestycje przedmiotem, których będą:

- budowa chodnika przy  ul. Cmentarnej na wysokości  od Kościoła pw. Św. Jadwigi w kierunku do budynku Powiatowego Urzędu Pracy,

- budowa ronda na skrzyżowaniu ulic: Kraszewskiego -  Piaski – Fredry, którego budowę już rozpoczęto,

- budowa zadaszenia Placu Targowego od  strony ul. Kraszewskiego,

- budowa ulic: Szarych Szeregów, Wojska Polskiego oraz łącznika pomiędzy ulicami: 1000-Lecia i Mickiewicza.

 

Wszystkie  rozpoczęte w/w inwestycje są ważne z punktu widzenia interesu mieszkańców Dębicy. Niemniej jednak rodzaj planowanych prac spowoduje czasowe ograniczenia zarówno w ruchu drogowym jak i pieszym zwłaszcza w obszarach prowadzonych robót.  Za wszystkie utrudnienia związane z realizacją w/w prac przepraszamy  i jednocześnie prosimy wszystkich uczestników ruchu o rozwagę i ostrożność.

art.+ foto MR


prace przy budowie ronda ulic:Kraszewskiego-Piaski -Fredry


budowa chodnika ul. Cmentarna


nowe miejsca parkingowe przy ul. Jana III Sobieskiego

 


 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej