<< powrót na stronę główną dziś jest: 30.05.2023 r.  
 


08.04.2009 - Wytańczyli Złote Gryfy
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Koncert charytatywny - Dla Ewy
23-01-2013

30 stycznia br. w Domu Kultury „Mors” odbędzie się koncert charytatywny „Dla EWY”. W świątecznym programie zatytułowanym „Emmanuel – to Bóg, zawsze z nami” wystąpią dzieci z Zespołu Szkół Nr 1 w Dębicy, Yamaha Band ze Szkoły Muzycznej Yamaha – Pilzno, grupa Main Highliht ze Szkoły Muzyki Rozrywkowej oraz dziecięca grupa taneczna.Początek o godz.17.00. Wstęp wolny.

Organizatorem koncertu jest Komitet Organizacyjny Przyjaciół Ewy, która jest pracownikiem Miejskiego Zarządu Oświaty w Dębicy. Od wielu lat współpracuje z placówkami oświatowymi na terenie naszego miasta. W październiku uległa tragicznemu w skutkach wypadkowi. Podczas koncertu zbierane będą dobrowolne datki, które zostaną przekazane na jej rehabilitację oraz zakup bardzo drogiej protezy kończyny dolnej. Będzie to również okazja do podziękowania wszystkim, którzy hojnie i z ogromną empatią wsparli panią Ewę.
Koncertowi towarzyszyć będzie pokaz kolekcji mody powstałej w ramach projektu edukacyjnego Dębickiej Szkoły Mody w Zespole Szkół Zawodowych Nr1 im. Jana Pawła II w Dębicy.
Serdecznie zapraszamy.

 


 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej