<< powrót na stronę główną dziś jest: 27.09.2023 r.  
 


06.12.2011 - Mikołaj w DK „Mors”
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Amatorzy hokeja znowu na szczycie
07-08-2012W niedziele 29.07 drużyna dębickich amatorów rozpoczęła zmagania na lodowych taflach w sezonie 2012/13. W Sanoku odbył się piaty międzynarodowy turniej hokeja na lodzie o Puchar Burmistrza Sanoka z udziałem drużyn z Warszawy, Moskwy, Sanoka i Dębicy. Mimo dopiero pierwszego kontaktu z lodem w tym sezonie nasi amatorzy okazali się bezapelacyjnie poza zasięgiem pozostałych drużyn odnosząc trzy zwycięstwa i zdobywając okazały puchar na ręce kapitana przez Burmistrza miasta Sanoka.
Sanocki turniej udowodnił ,że przyszłość drużyny jawi się w jaskrawych kolorach i jest dobrym prognostykiem przed inauguracja ligi , a być może występami nawet w drugiej lidze seniorskiej.
Od 6 sierpnia amatorzy łącznie z całym klubem zaczynają treningi na lodowisku , maja zaplanowane rozegranie kilku sparingów z drużynami z Siedlec, Rzeszowa , Krosna i Sanoka.

W turnieju udział wzięli :
Kloc Krzysztof, Zieliński Krystian, Szwed Jacek, Arkadiusz Burnat, Bartosz Burnat, Hadowski Marcin, Ciura Zbigniew, Dybowski Marek, Piotr Zadylak, Michał Białek, Kacper Białek. 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej