<< powrót na stronę główną dziś jest: 27.09.2023 r.  
 


20.03.2007 - Miasto wynegocjowało pieniądze na basen
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Dębica Open Festival już 28 czerwca br. w Domu Kultury „Mors”.
13-06-2012

Kolejna, trzecia już edycja przeglądu wokalnego Dębica Open Festival została zaplanowana na 28 czerwca br. w Domu Kultury „Mors”. Nagrodą główną będą warsztaty aktorsko-wokalne Vocal Holiday Program prowadzone przez profesjonalistów.

Festiwal, które dyrektorem artystycznym jest Katarzyna Godzisz-Antonik, zdążył wpisać się w kalendarz imprez kulturalnych Dębicy. Za jego pośrednictwem organizatorzy starają się jak najlepiej promować i wspierać młode talenty. Celem imprezy jest stworzenie możliwości dla uzdolnionych wokalnie osób do zaprezentowania swoich umiejętności.

 

Festiwal będzie miał w tym roku formę konkursu jednodniowego. Osoby pragnące wziąć udział proszone są o nadesłanie drogą mailową wypełnionej karty zgłoszeń i pozostałych wymaganych materiałów do dnia 20 czerwca 2012, a także o zapoznanie się z regulaminem festiwalu. Dokumenty te można pobrać ze strony: www.vocalstudio.pl , www.mokdebica.pl

 

Organizatorami festiwalu są: Towarzystwo Przyjaźni I Współpracy Polsko-Belgijskiej Dębica-Puurs “Serce Za Serce”, Szkoła Śpiewu Vocal Studio, Miejski Ośrodek Kultury W Dębicy, Międzynarodowe Stowarzyszenie Sztuki Wokalnej, Natural Voice Perfection. 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej