<< powrót na stronę główną dziś jest: 22.06.2024 r.  
 


11.03.2008 - Rodzinne kopanie piłki
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Kurs z dofinansowaniem
26-05-2010

Kurs języka angielskiego dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje organizuje Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu, partner wspierający w powiecie dębickim, szkołę języków obcych Masterschool z Rzeszowa. Szkoła realizuje projekt „Język angielski narzędziem rozwoju i sukcesu zawodowego”.

Kurs skierowany jest do osób pracujących, zamieszkałe w powiecie dębickim z wykształceniem maksymalnie pomaturalnym. Kurs dofinansowany jest w 90 procentach.

- W kursie mogą uczestniczyć osoby, które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem nowych umiejętności oraz podniesieniem lub uzupełnieniem własnych kwalifikacji zawodowych - mówi koordynator projektu Anna Szytuła ze szkoły języków obcych Masterschool z Rzeszowa. - Uczestnicy w momencie rozpoczęcia udziału w kursie, muszą być zatrudnieni na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej.

Projekt współfinansowany jest w z pieniędzy Europejskiego Funduszu Społecznego przewiduje 120 godzin dydaktycznych kursu języka angielskiego. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu po dwie godziny, w dni robocze, po godzinach pracy. Kurs zakończony zostanie egzaminem wewnętrznym, a dla osób zainteresowanych istnieje możliwość zdania egzaminu zewnętrznego i uzyskania międzynarodowego certyfikatu na poziomie końcowym kursu.

 - Członkowie naszego stowarzyszenia zainteresowani są podnoszeniem kwalifikacji swoich pracowników – mówi Zbigniew Nosal, prezes Stowarzyszenia Dębicki Klub Biznesu. - Udało nam się odnaleźć kurs finansowany z funduszy unijnych. Mam nadzieję, że uda się stworzyć grupy, które uczyć się będą w Dębicy. To dobra okazja na podniesienie swoich kwalifikacji za niewielkie pieniądze, dlatego też włączyliśmy się we wsparcie tego projektu.

Wkład własny uczestnika kursu to 191,97 zł, pozostałe 90 procent kosztów pokrywa Europejski Fundusz Społeczny. Uczestnik otrzymuje 120 godzin nauki według poziomu zweryfikowanego na podstawie testu kwalifikacyjnego, materiały dydaktyczne (komplety podręczników i materiały audio-video) i  opłatę egzaminu wg standardu TELC (The European Language Certificate) uznawanego w wielu krajach. Szczegółowy regulamin uczestnictwa w projekcie dostępny jest na stronie: www.projekt.masterschool.pl. Informacje uzyskać można od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 15.00 pod numerem telefonu (17) 858 63 90. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku powołania pełnej grupy kurs odbywać się będzie w Dębicy. Kurs rozpocznie się na przełomie czerwca i lipca. 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej