<< powrót na stronę główną dziś jest: 3.06.2023 r.  
 


19.12.2014 - Harcerze przekazali burmistrzowi Światło Pokoju
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Gwiazdy pamiętają o Dębicy
06-06-2011

Na tegorocznych Dniach Dębicy gwiazdami pierwszej wielkości byli dębiczanie: Sara Chmiel, nowa wokalistka zespołu Łzy, Łukasz Sobolak, perkusista jazzowej grupy Micromusic oraz Michał Ważny, który z powodzeniem prezentuje piosenki z repertuaru króla rock and rolla Elvisa Presleya.

Dębicka publiczność, licznie zebrana w niedzielne popołudnie przed muszlą koncertową, z sympatią przyjmowała swoich krajan oklaskując bardzo życzliwie ich popisy. Przed występami odbyło się spotkanie artystów z władzami miasta. Sara Chmiel, Łukasz Sobola oraz Michał Ważny otrzymali od burmistrza Pawła Wolickiego listy gratulacyjne oraz drobne upominki z Dębicy. W spotkaniu uczestniczyli również artyści z zespołów Łzy, Micromusic oraz Mariusz Trojan, zastępca burmistrza Dębicy i Elżbieta Kęsik, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury.

- Liczę na to, że Dębica pozostanie w waszej pamięci i zawsze będziecie chętnie ją odwiedzali, zarówno podczas swoich działań artystycznych, ale także z sympatii i życzliwości. Życzę wam dalszych sukcesów artystycznych, satysfakcji z obranej drogi zawodowej, wielkiej sympatii fanów, wspaniałych przebojów oraz pomyślności w życiu osobistym – powiedział do dębickich artystów Paweł Wolicki. (aj)


Fot. Andrzej Janiec

 


 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej