<< powrót na stronę główną dziś jest: 1.04.2023 r.  
 


01.03.2011 - Jubilaci z medalami
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności

Spotkanie Wielkanocne w Domu Dziennego Pobytu
10-04-2009

Pensjonariusze Domu Dziennego Pobytu zaprosili na spotkanie Wielkanocne kierownictwo Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Za jednym posiedzeniem skonsumowano śniadanie Wielkanocne, obiad i ciasto. Zabrakło jedynie Wielkanocnego Dyngusa.

W bardzo rodzinnej atmosferze odbyło się spotkanie w Domu Dziennego Pobytu przy ulicy Mościckiego z szefostwem MOPS. Obecni byli: Małgorzata Kędzior, dyrektor oraz jej zastępca Małgorzata Dankowska. Halina Cholewa. Kierownik DDzP i Edward Królikowski, prezes stowarzyszenia osób niepełnosprawnych „Sokół”.

Oczywiście takie spotkanie nie mogło się obejść bez świątecznych życzeń i innych serdeczności. Dyrektor Małgorzata Kędzior złożyła wszystkim pensjonariuszom życzenia miłych, rodzinnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych. W zamian natomiast usłyszała od pani Krysi, długoletniej pensjonariuszki DDzP przy ulicy Mościckiego: - Jak pani do nas przychodzi, to muszę się na panią napatrzeć, aby mi to na długo potem zostało w oczach i głowie. Bardzo lubię, jak pani do nas przychodzi. (aj)


Fot. Andrzej Janiec 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej