<< powrót na stronę główną dziś jest: 2.10.2023 r.  
 


22.03.2007 - Międzypokoleniowe spotkanie nauczycieli
    Aktualnie przeglądasz: Aktualności


Radio Rzeszów: Szukają pieniędzy
21-05-2007

Władze Dębicy szukają pieniędzy na uruchomienie w mieście systemu monitoringu. Na razie co co dzieje się na ulicach obserwuje 5 kamer, miasto chce zamontować kolejnych 20. To jednak spory koszt.

więcej...


Radio RDN Małopolska
18-05-2007

Wielka budowa dróg, stadionów i hoteli - tak ma wyglądać Polska, aby na Mistrzostwa Europy w 2012 roku wszystko było gotowe. Wielkie kopanie piłki otwarło szansę na wielkiego inwestycyjnego kopa. O tym w raporcie RDN Małopolska i Gazety Tarnowskiej.

więcej...


Gazeta Wyborcza: Wycieczki patriotycznym szlakiem:
16-05-2007

Na stronie Ministerstwa Edukacji ukazała się lista miejsc (m.in Dębica), do których wycieczki szkolne sfinansuje MEN. - Wielu ważnych zabrakło, są za to mało znane i niewiele znaczące dla historii Polski - oceniają historycy.

więcej...


Super Nowości: Bycie prymusem się opłaca!
16-05-2007

Trzynaście stypendiów od Ministra Edukacji Narodowej oraz 264 stypendiów od premiera trafiło do podkarpackich uczniów, którzy w roku szkolnym 2005/2006 osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Wśród wyróżnionych są m.in. Mateusz Krowicki z Dukli oraz Magdalena Uzar z Dębicy.

więcej...


Gazeta Codzienna Nowiny: Dobry czas dla opon
16-05-2007

Połowę zysku, wypracowanego przez Firmę Oponiarską Dębica w ub. roku, trafi w ręce akcjonariuszy. Pieniądze może dostać Kowalski, pod warunkiem, że 17 lipca będzie miał akcje spółki na rachunku w biurze maklerskim.

więcej...


Obserwator Lokalny: Chcą spisać historię Starego Cmentarza
16-05-2007

Towarzystwo Opieki nad Starym Cmentarzem chce uwiecznić historię Dębicy, jaką kryje najstarsza w mieście nekropolia. Członkowie tej organizacji podkreślają, że należy zapisać to, co jeszcze uchwytne i nie zniszczył tego upływ czasu.

więcej...


Gazeta Codzienna Nowiny: Policja sprowadzała na drogę cnoty
11-05-2007

W poniedziałek i wtorek sztuką było wyjść po południu lub wieczorem z domu i nie spotkać na ulicy policjanta. Podczas akcji "Bezpieczne miasto” każdego dnia dębickie osiedla patrolowało po kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Patrole swoją pracę rozpoczynały późnym popołudniem.

więcej...


Ziemia Dębicka: Architektura na Strumskiego
11-05-2007

Wydział Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Dębicy oraz Nadzór Budowlany od kilkunastu dni działają w nowej siedzibie. Są to pomieszczenia w budynku przy ulicy Strumskiego w Dębicy.

więcej...


Gazeta Codzienna Nowiny: Rondo za ponad milion złotych
11-05-2007

Prawdopodobnie już w połowie maja skończy się budowa ronda na skrzyżowaniu Kościuszki, Kosynierów Racławickich i Jana Pawła II. Inwestycja ma usprawnić ruch, zwiększyć bezpieczeństwo kierowców i pieszych.

więcej...


Obserwator Lokalny: Będzie czysty las
11-05-2007

W piątek 4 maja maturzyści przystąpili do pierwszego pisemnego egzaminu, z języka polskiego. Matury potrwają do 23 maja.

więcej...


Obserwator Lokalny: Co to za Miłosierdzie?
11-05-2007

Fundacja Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych Miłosierdzie przeprowadziła pod koniec kwietnia na terenie miasta zbiórkę używanej odzieży. Niektórzy mieszkańcy mieli wątpliwości, czy taka organizacja w ogóle istnieje i czy nie jest to naciąganie ludzi na dobroć i współczucie.

więcej...


Obserwator Lokalny: Tadeusz Stokłosa Człowiekiem Roku HDK
11-05-2007

Tadeusz Stokłosa został Człowiekiem Roku – Działaczem HDK. Tytuł od 2000 przyznaje Rejonowa Rada Honorowego Krwiodawstwa w Dębicy

więcej...


Telewizja Rzeszów: Droższe paliwo
04-05-2007

Jak na złość na czas wielkich majowych wyjazdów ceny benzyny idą w górę. Najdrożej płacą mieszkańcy i zmotoryzowani turyści w Dębicy i Krośnie. Najtaniej w Rzeszowie.

więcej...


Gazeta Codzienna Nowiny:Oszałamiająca kariera Igloopolu
04-05-2007

Bywały takie mecze, których wyniki niektórzy znali jeszcze… przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Handel meczami od dawna był (jest?) w polskiej piłce nożnej na porządku dziennym. W procederze brały oczywiście udział także kluby z Podkarpacia. Najczęściej nikt nikogo za rękę nie złapał, ale kibice na ogół swoje wiedzieli.

więcej...


Telewizja Rzeszów: 70 lat COP
04-05-2007

Rozpoczynają się obchody 70-lecia Centralnego Okręgu Przemysłowego. Było to największe przedsięwzięcie gospodarcze w dziejach Polski.

więcej...Archiwum: Media o nas


2007: MajKwiecieńMarzec 
(C) 1990-2010 Urząd Miejski w Dębicy - Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone - kontakt do obsługi technicznej